O firmie
Oferta
Zamówienia
Dojazd
Transport
Kontakt
Strona główna

O FIRMIE

Istniejemy na rynku od niedawna jednak czas ten wystarczył abyśmy nabrali doświadczenia i osiągneli wyniki odpowiadające naszym kontrahentom. Staramy się poprzez dialog z naszymi klientami spełnić we wszystkich dziedzinach prowadzonej działalności potrzeby i oczekiwania klientów w stosunku do produktów i usług, które oferujemy. Dzięki temu, że mamy profesjonalną załogę i gdy tylko zachodzi potrzeba podnosimy jej kwalifikacje jesteśmy partnerem wielu przedsiębiorstw, które spotykają się u nas z wszechstronną obsługą i indywidualnym traktowaniem.

Chcemy osiągnąć największe zadowolenie i satysfakcję naszych klientów przez nieustanne doskonalenie produktu i obsługi. Frma nasza wyposażona jest w profesjonalny i nowoczesny park maszynowy co pozwala na osiągnięcie wysokiej jakości produktu oraz szybkość realizacji zamówienia.

Głównym kierunkiem naszej produkcji jest obróbka drewna, wyrób wszelkiego rodzaju opakowań (palety, skrzynio - palety, skrzynie transportowe itp.) i elementów drewnianych (ogrodzenia i ich elementy, komplety ogrodowe, więźby dachowe itp.). Dysponujemy drewnem we wszystkich klasach i gatunkach.

Oferujemy dogodne warunki sprzedaży.

Serdecznie zapraszamy do naszej firmy w każdym terminie oraz do współpracy z nami.